prvaki 2021 1

Državni prvaki! NTK Fužinar-Inter diskont. Ponosni sponzor!

Čestitamo ekipi!

Presenečenje za vse tekmece.

Nikoli pa ni bilo presenečenje za nas.

Iskreno čestitamo našim članom, ki so tudi v drugi finalni tekmi premagali ekipo Športnega društva Uroš Slatinšek iz Novega mesta z rezultatom 5 : 3 in postali Državni članski prvaki za sezono 2020 / 2021 !

Bravo ekipa:
Mitja Horvat
Žiga Kristjan Žigon
Aljaž Godec
Luka Breznik

trener:
Darko Jamšek

To je prvi takšen naslov v samostojni Sloveniji , ponovljen je uspeh iz sezone 1984 / 1985 !

Kako bogata je zgodovina osvojenih naslovov Državnih prvakov našega kluba pove podatek, da so od  davnega leta 1957/1958 , ko so naslove Državnih prvakov osvojili Valter GRABNER pri pionirjih, Joža VAVČE pri mladinkah in dvojica Joža VAVČE Joža / Ivanka PETRAČ pri mladinkah. Do sezone 1990/1991 smo osvojili 64 naslovov državnega prvaka, Do danes imamo skupaj kar 167 šampionskih zmag!

Naj bodo naši uspehi spodbuda vsem mladim, ki se nam bodo pridružili na tečajih v jeseni.

Zahvaljujemo vsem, ki nam pomagate v klubu.
Še posebej pa se zahvaljujemo vsem sponzorjem in donatorjem.