,

NATIČNI KLJUČ TORX CR-V 1/2″ T50 T50A

Natični ključ TORX Cr-V 1/2″ T50 je profesionalni nasadni nastavek iz kakovostnega krom vanadijevega jekla. Omogoča zanesljivo privijanje in odvijanje vijakov z notranjim TORX profilom ter zagotavlja dolgo življenjsko dobo.
Tehnični podatki:
  • dimenzija: TX50
  • 1/2″
  • material: CrV – krom vanadij

Profesionalna izvedba!

Šifra izdelka: 0000122353
Dobavljivost:

Na zalogi

  Preveri zalogo v trgovinah
Ravne na Koroškem Na zalogi
Ljubljana Ni na zalogi
Novo mesto Ni na zalogi
Murska Sobota Na zalogi
Terenska prodaja ta teden
Krško, Drnovo Ni na zalogi

Redna cena: 5,99 

5,99 

Na zalogi

Na podlagi 0 mnenj

0.0 skupno
0
0
0
0
0

Izdelek še nima mnenj. Bodi prvi!

Zaenkrat še ni mnenj.

Natični ključ TORX Cr-V 1/2″ T50 za profesionalno uporabo

Natični ključ TORX Cr-V 1/2″ T50 je kakovosten nasadni nastavek z notranjim TORX profilom, namenjen profesionalni uporabi v avtomehaniki, industriji, strojegradnji in servisnih delavnicah. Izdelan je iz visokokakovostnega krom vanadijevega jekla (Cr-V) ter natančno kaljen, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo, visoko odpornost proti obrabi in zanesljiv prenos navora. Primeren je za uporabo z ragljami, podaljški in momentnimi ključi z vpetjem 1/2″.

Profesionalna izvedba omogoča varno delo tudi pri večjih obremenitvah, zato je nastavek odlična izbira za avtomehanike, monterje, ključavničarje, serviserje, vzdrževalce in zahtevne domače mojstre.

Za popolno opremo priporočamo tudi adapterje za natične ključe ter garniture natičnih ključev in TORX nastavkov.

Glavne prednosti

  • kakovostno Cr-V krom vanadijevo jeklo,
  • profesionalna izvedba,
  • vpetje 1/2″,
  • profil TORX T50,
  • natančno kaljena izdelava,
  • visoka odpornost proti obrabi,
  • zanesljiv prenos navora,
  • primeren za profesionalno in domačo uporabo.

Uporaba

Primerno za:

  • avtomehanične delavnice,
  • servisiranje vozil,
  • industrijsko vzdrževanje,
  • montažna dela,
  • strojegradnjo,
  • domače delavnice.

Tehnični podatki

LastnostPodatek
TipNatični ključ TORX
ProfilTORX T50
Vpetje1/2″
MaterialCr-V – krom vanadijevo jeklo

Nasvet strokovnjaka

Za največjo učinkovitost uporabljajte nastavek skupaj z ragljo ali momentnim ključem 1/2″. Tako boste zagotovili natančen prenos navora ter zmanjšali možnost poškodbe TORX vijakov.

Za katere vijake je primeren?

Primeren je za vijake z notranjim profilom TORX T50.

Iz katerega materiala je izdelan?

Iz kakovostnega krom vanadijevega jekla (Cr-V).

Kakšno vpetje ima?

Nastavek ima standardno vpetje 1/2″.

Ali je primeren za profesionalno uporabo?

Da, namenjen je profesionalnim uporabnikom in zahtevnim domačim mojstrom.

Morda vam bo prav tako všeč…

Logo INTER DISKONT
Informacije o uporabi piškotkov

Spletna stran uporablja piškotke, ki zagotavljajo najboljšo uporabniško izkušnjo. Podatki v piškotkih se hranijo v vašem spletnem brskalniku in služijo za vodenje sej uporabnikov, shranjevanje podatkov o nakupovalni košarici in ostale funkcionalnosti spletne strani. Poleg tega naši ekipi omogočajo boljše razumevanje posameznih odsekov spletne strani, ki se vam zdijo najbolj zanimivi in uporabni.

Preko zavihkov na levi strani lahko nastavite vse vaše nastavitve piškotkov na teh straneh.